Platiť, či neplatiť dane na Slovensku?

Ak pracujete alebo žijete v zahraničí.

To je otázka!

Pracujete alebo žijete v zahraničí?

A viete, čo je to daňová rezidencia?

Každý z nás je daňovým rezidentom nejakého štátu! A podľa toho, v ktorom štáte sme rezidentom, nám vznikajú rôzne práva a povinnosti. V kurze Rezidencia zDARma získate informácie o daňovej rezidencii a ako je to vlastne s tým platením daní v rôznych štátoch

Stiahnite si môj kurz "Rezidencia zDARma" a zistite VIAC!!!

Zadajte nižšie svoje meno a e-mail, získate pravidelnú dávku informácií o daniach a účtovníctve - a to všetko vysvetlené POLOPATE. A ako darček vám pošlem prístup do kurzu Rezidencia zDARma.

Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u mňa v bezpečí a budem (TAGNIS, s.r.o., A. Sládkoviča 23, Prievidza, IČO: 45443980) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.
Stlačením tlačítka vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre získanie kurzu a ďalších e-mailov odo mňa, ktoré sa budú týkať súvisiacej témy z oblasti daní a účtovníctva.
Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ, ktorý nájdete v každom zasielanom e-maily.

Tento kurz pre Vás pripravila

Ing. Lenka Miklaš

daňový poradca

Expertka na dane a účtovníctvo, daňová poradkyňa, ktorá sa tejto oblasti venuje už takmer tri dekády. Vo svojich kurzoch zúročuje všetky svoje skúsenosti. Prináša Vám informácie vysvetlené jednoducho, aby ste ich vy zvládli ľahko. 

Účtovníctvo a dane Vám vysvetlí zrozumiteľne, bez zbytočných omáčok.